Pakiety VIP Extreme Pełna oferta

Super Pakiet VIP Extreme

Super Pakiet VIP Extreme

Zamów przejazd:

Super Pakiet VIP Extreme

od 1.099.00 

SKU: brak Kategorie: ,

* organizator dostarcza auto według dostępności w dniu realizacji Vouchera

Wyczyść
Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Subaru Impreza STI / Mitsubishi Lancer Evo 10 / BMW E46

Jazda za kierownicą super szybkiego samochodu + szkolenie i film z przejazdu

Super Pakiet VIP Extreme zawiera:

– wynajem toru
– obsługę techniczną
– szkolenie z profesjonalnym instruktorem
– materiały szkoleniowe
– przejazd za kierownicą jednego auta*
– omówienie błędów
– pamiątkowy certyfikat
– nagranie wideo z przejazdu**

* dostarczamy sportowy samochód według dostępności w dniu realizacji Vouchera

** niezrealizowanie nagrania z przyczyn niezależnych od nas (zwłaszcza w razie awarii urządzeń rejestrujących, odcięcia dopływu zasilania, wystąpienia błędu na karcie pamięci etc.) nie stanowi podstawy reklamacji usługi.

Auta dostępne w pakiecie:

  • Subaru Impreza STI
  • Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW E46

 

Realizacja odbywa się na 14 torach wyścigowych w całej Polsce:

Tor Poznań karting, Tor Ułęż k. Lublina, Tor Białystok, Tor Łódź, Tor Bednary k. Poznania, Tor Toruń, Tor Słomczyn k. Warszawy, Tor DriveLand k. Warszawy, Tor Modlin, Tor Pszczółki k. Gdańska, Tor Jastrząb k. Radomia, Tor Koszalin, Tor Kraków, Tor Krzywa

 

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 365 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 14 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi WyscigowyPrezent.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty