fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Białystok

Tor Białystok jest jedną z najważniejszych atrakcji motoryzacyjnych województwa podlaskiego. To nowy obiekt, działający od 2017 roku i powstał z inicjatywy oddolnej, w ramach Budżetu Obywatelskiego. To mieszkańcy Białegostoku wyłonili zwycięski projekt i przyczynili się do tego, by każdy miał możliwość doświadczyć tam mnóstwa emocji.

 

Obecnie tor wyścigowy w Białymstoku cieszy się dużą popularnością i są na nim organizowane liczne wydarzenia, eventy, pokazy samochodów i zloty. Ty też możesz skorzystać z uroków obiektu i wybrać przejazd sportowym samochodem. Co więcej, wizyta na torze to świetny pomysł na atrakcję z okazji wieczoru kawalerskiego czy autoprezent dla znajomego albo bliskiej osoby. Jazda na torze wyścigowym luksusowym, superszybkim samochodem to gratka dla każdego fana motoryzacji!

Tor wyścigowy Białystok

Chcesz wiedzieć, co ma do zaoferowania tor wyścigowy Białystok? Na początku warto zaznaczyć, że niezwykle urokliwe położenie – pośród malowniczych, pięknych lasów. Zlokalizowany jest on w pobliżu lotniska Krywlany, w cichej dzielnicy stolicy Podlasia. Specjalnie przyjeżdżasz na motoryzacyjną przygodę w te rejony? W takim razie warto przy okazji zwiedzić region i zobaczyć, co ma do zaoferowania.

 

Jeśli chodzi o sam tor Wschodzący Białystok, to jego charakterystyka prezentuje się następująco: nitka toru liczy 1050 m długości oraz ma 10 m szerokości. Ogromnym atutem jest równa, asfaltowa nawierzchnia, zapewniająca świetną przyczepność. Obiekt posiada 9 zakrętów o różnej ostrości oraz prostą długości 450 m, pozwalającą na sprawdzenie osiągów w trakcie przejazdu sportowym samochodem. Tym, co niewątpliwie wyróżnia tor Białystok jest rondo – dostarcza dreszczyku emocji. Inną zaletą są wzniesienia, które w trakcie szybkiej jazdy na torze wyścigowym wydają się naprawdę spore.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1050 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

9  (6 prawych, 3 lewych)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

450 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfalt

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

Tor wyścigowy w Białymstoku

Ten tor wyścigowy wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wzbogacono go o specjalne energochłonne bariery oraz nasypy ziemne. Tak więc, mimo, że przejażdżka sportowym samochodem podniesie Ci poziom adrenaliny i dostarczy mnóstwa emocji, to jednak możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Co ciekawe, tor wyścigowy w Białymstoku to miejsce dedykowane całym rodzinom, firmom czy grupom znajomych. Posiada on trybuny widowiskowe, gdzie można podziwiać zmagania na torze. Chcesz sprawić komuś autoprezent? A może zorganizować imprezę z motywem motoryzacyjnym? W takim razie to miejsce idealne na tego typu rozrywkę. Co ważne, tor Białystok pozwala także na jazdy po zmroku, ponieważ jest wyposażony w system nowoczesnego oświetlenia. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i umówienia się na jazdę sportowym samochodem.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE W BIAŁYMSTOKU: