fbpx

TOR JASTRZĄB

Tor Jastrząb znajduje się we wsi Jastrząb, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie szydłowieckim. Zajmuje obszar ponad 20 hektarów i co ważne – zaprojektowano i wybudowano go od podstaw. Dlaczego to takie istotne? Gwarantuje to bowiem najlepsze wrażenia podczas jazdy, bezpieczeństwo i maksimum satysfakcji z przejażdżek.

 

Właściciele toru wyścigowego w Jastrzębiu zainicjowali jego budowę z miłości do szybkich samochodów i motocykli, tak by zadowolić zwolenników szybkiej jazdy z każdego zakątka Polski. Czy udało się? Z pewnością! Tor Jastrząb zyskał miano najnowocześniejszego obiektu szkoleniowo-treningowego w kraju i jest niezwykle chętnie oblegany przez zwolenników adrenaliny.

Posiada on doskonałą nawierzchnię pod sportowe samochody, gwarantując niezapomniane emocje. Tak więc, jeśli przejazd sportowym samochodem to Twoje dotąd niespełnione marzenie – spraw sobie autoprezent. Pamiętaj, marzenia się nie spełniają – marzenia należy realizować!

Tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia

Tor wyścigowy Autodrom Jastrząb oddalony jest od Radomia zaledwie o 24 kilometry. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna dla osób przyjezdnych z całego kraju, bowiem posiada bogatą ofertę gastronomiczną, noclegową, szkoleniową, a także świetne zaplecze serwisowe.

Planujesz połączyć relaks i dawkę adrenaliny? Chcesz zorganizować niepowtarzalny wieczór kawalerski albo wyjazd integracyjny? Szukasz rozrywki dla siebie i znajomych? Kompleks tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia to świetny wybór! Przejażdżka sportowym samochodem dostarczy Tobie i innym mnóstwa emocji i radości.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

2400 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

11

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor Jastrząb to szereg zalet. Jazda sportowym samochodem będzie niezapomnianym przeżyciem, bowiem atuty tego obiektu to m.in. wysokiej jakości system nagłośnienia zewnętrznego, zjawiskowe oświetlenie obiektu, pozwalające na jazdę po zmroku, trybuny mogące pomieścić kilka tysięcy widzów i umożliwiające organizację dużych eventów oraz zawodów.

Co więcej, tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia spełnia najwyższe standardy europejskie. Asfaltowo-szutrowy tor ma długość aż 2,4 km, a w najszerszym miejscu liczy 10 m. Tym samym idealnie nadaje się do jazdy sportowej oraz rajdowej. Warto też wspomnieć o automatycznym systemie nawadniania na płytach poślizgowych oraz zamontowanych kurtynach wodnych, dzięki którym tor spełnia wszelkie wymogi dla ośrodków doskonalenia technik jazdy. Taki auto prezent warto więc sprawić sobie nie tylko, gdy uwielbiamy ekstremalną jazdę, ale i gdy chcemy się nauczyć kontrolowania samochodu w różnych warunkach.

Tor wyścigowy w Jastrzębiu

Jesteśmy pewni, że tor wyścigowy w Jastrzębiu urzeknie każdego miłośnika motoryzacji. Jeśli dotąd nie doświadczyłeś adrenaliny na nim – koniecznie zdecyduj się na autoprezent. Oczywiście jazda na torze wyścigowym może być też świetnym prezentem dla drugiej osoby. Twój mąż, kolega, brat czy syn non stop ogląda kanały motoryzacyjne, śledzi nowinki ze świata moto, ogląda wyścigi samochodowe albo po prostu chce przejechać się po torze w super samochodzie? Auto prezent będzie dla niego nie lada gratką. A może Twoja partnerka, żona czy mama uwielbia taką samochodową adrenalinę? Spraw jej radość i zaskocz ją, podarowując voucher na przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym w Jastrzębiu. Zapraszamy do kontaktu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE JASTRZĄB: