fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Kielce

Tor Kielce ulokowany jest na terenie lotniska Kielce Masłów, a od centrum miasta dzieli go zaledwie 11 km. Cieszy się uznaniem miłośników motoryzacji, którzy chętnie wybierają się na przejażdżki szybkimi samochodami, ale też uczestniczą w licznych wydarzeniach motoryzacyjnych i kulturalnych. Bezsprzecznym atutem jest malownicza okolica wokół toru, która gwarantuje też świetne wrażenia wizualne. I choć w trakcie jazdy po torze wyścigowym emocje nie pozwolą Ci na napawanie się tymi widokami, to już po skończonym przejeździe możesz czerpać z tych atutów.

 

Tor wyścigowy w Kielcach to miejsce dla każdego – bez względu na płeć, wiek czy staż za kierownicą. Emocji doświadczają tu bowiem amatorzy, ale i profesjonaliści szlifujący swoje umiejętności. Tak więc, jeśli chcesz sprawić sobie autoprezent albo podarować taki przejazd sportowym samochodem innej osobie – wybierz tor Kielce, a satysfakcja gwarantowana. Dlaczego? Więcej informacji na temat obiektu prezentujemy poniżej!

Tor wyścigowy Kielce

Tor wyścigowy Kielce to obiekt działający już od 1937 roku. Trasa należy do bardzo dynamicznych, dlatego często przyjeżdżają na nią nawet profesjonaliści. Zawiera dużo prostych odcinków, na których możesz przetestować osiągi pojazdu. Jazda sportowym samochodem ma przecież być szybka, emocjonująca, ale i przyjemna. Nie obawiaj się jednak – nie zabraknie kilku szybkich zakrętów i technicznych nawrotów, więc z powodzeniem przetestujesz, jak auto trzyma się drogi w trakcie jazdy po torze wyścigowym!

 

Do dyspozycji kierowców tor wyścigowy Kielce oddaje szeroki pas startowy o długości 2,5 kilometra. Trasy wyznaczane są różnie – mogą obejmować elementy trudne technicznie, jak i pozwalające na osiąganie dużych prędkości. Bez względu na to, czy Twoim celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności czy po prostu doświadczenie ogromu emocji, jakie wynikają z przejazdów sportowymi samochodami, warto odwiedzić tor na lotnisku w Masłowie.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

2500 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

14 (7 w lewo, 7 w prawo)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

400 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Kielcach – Masłów

Tor posiada aż 14 interesujących zakrętów – 7 lewych i 7 prawych o zróżnicowanej paraboli, a najdłuższa prosta liczy 400 metrów. Nawierzchnia na obiekcie jest betonowa, szerokość torów wynosi 10 metrów. Chcesz sprawdzić, co ma do zaoferowania Twój wymarzony samochód? A może chcesz sprawić auto prezent znajomemu, zorganizować imprezę firmową lub wieczór kawalerski? Już teraz umów jazdę na torze wyścigowym w Kielcach.

 

Lotnisko Masłów to świetna lokalizacja pośród urokliwych, świętokrzyskich wsi. Możesz tu wypróbować pełną moc sportowych aut, szkolić umiejętności za kierownicą i przeżyć niesamowite chwile – na torze lub dopingując innych. Jeśli interesuje Cię jazda po torze wyścigowym – skontaktuj się z nami i wybierz tor Kielce!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE KIELCE: