fbpx

Tor Moto Park Kraków

Jesteś pasjonatem szybkich samochodów? Lubisz adrenalinę? Szukasz pomysłu na kreatywne i pełne emocji spędzenie czasu? Tor Kraków to miejsce, w którym jazda sportowym samochodem będzie prawdziwą przyjemnością. Moto Park jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Zajmuje powierzchnię 4000 m2, a sam tor samochodowy w Krakowie ma długość 1050 m i szerokość 10 m.

 

Inicjatorem przedsięwzięcia był sam Michał Kościuszko – wicemistrz Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów, który chciał stworzyć miejsce dedykowane pasjonatom motoryzacji. Na terenie obiektu znajduje się bogato wyposażone zaplecze, które serce stanowi tor sportowo-szkoleniowy. Tym, co go wyróżnia są aż 3 płyty poślizgowe, wśród których jedyna ma kształt litery S – dotąd niespotykaną w Polsce.

Znakomicie rozwinięta infrastruktura obiektu i świetna lokalizacja (tor Kraków ulokowany jest 17 km od centrum stolicy Małopolski, przy krajowej trasie 79) sprawiają, że miejsce chętnie wybierane jest na organizację eventów, imprez firmowych i różnych wydarzeń. Panowie ochoczo sprawiają sobie taki auto prezent lub zostają nim obdarowani przez bliskie osoby, a firmy stawiają na integracyjne wydarzenia, które spajają zespół. Oczywiście Moto Park Kraków to też nie lada gratka dla pań, które kochają szybką jazdę lub chcą doskonalić swoje umiejętności w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1050 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

9 (6 w lewo, 3 w prawo)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

80 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

Tor Moto Park Kraków

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, tor Moto Park Kraków oddaje do dyspozycji użytkowników tor sportowo-szkoleniowy, a także trzy śliskie jak lód, nawadniane płyty poślizgowe. Jego atuty to aż 14 zakrętów o różnym kącie, najdłuższa prosta 80m i równa nawierzchnia asfaltowa. Obiekt posiada ponadto dobrze rozwiniętą infrastrukturę, sprzyjającą organizacji eventów. Budynek wyposażony jest w klimatyzację i nagłośnienie, można w nim swobodnie korzystać z wi-fi i co najważniejsze – śledzić wydarzenia, które dzieją się na torze.

 

Przejażdżka sportowym samochodem to Twoje marzenie? Spraw sobie auto prezent albo zorganizuj wydarzenie w tym miejscu. Tor Moto Park Kraków z pewnością dostarczy Tobie i innym uczestnikom mnóstwo frajdy z jazdy. Nitkę toru zaprojektowano bowiem tak, by pozwalała na dobre sprawdzenie właściwości jezdnych aut. Jazda na torze samochodowym zagwarantuje komfort prowadzenia i pozwoli skupić się na wrażeniach.

 

A może zamiast jazdy sportowym samochodem chcesz doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu w różnych warunkach? W takim razie tor Kraków też spełni Twoje oczekiwania, bowiem organizowane są tam szkolenia z doskonalenia techniki jazdy! To auto prezent sprzyjający bezpieczeństwu, który może być np. strzałem w dziesiątkę z okazji zdania prawa jazdy przez kogoś bliskiego.

Tor MotoPark Kraków

Tor MotoPark w Krakowie to pierwsze takie miejsce w Małopolsce. W pełni przystosowane do przejazdów sportowym samochodem, nowoczesne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Jeśli więc planujesz wydarzenie – np. imprezę firmową, wieczór kawalerski czy po prostu chcesz przeżyć emocje i spełnić swoje marzenie o jeździe na torze – warto przetestować właśnie tę lokalizację. Oczywiście możesz też podarować taki auto prezent drugiej osobie – bratu, mężowi, żonie, szwagrowi, siostrze, teściowi czy znajomemu albo przyjaciółce. Jesteśmy pewni, że przejażdżka sportowym samochodem sprawi każdemu mnóstwo radości i będzie przeżyciem, które zapadnie w pamięci na lata.