fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Łódź

Lubisz szybką jazdę, ale ograniczają Cię zasady bezpieczeństwa i przepisy na drogach? A może marzy Ci się przejażdżka sportowym samochodem, które gwarantuje niesamowite osiągi albo chcesz sprawić komuś autoprezent? W takim razie tor Łódź ma sporo do zaoferowania. Jazda po torze wyścigowym dostarczy każdemu mnóstwa emocji – bez względu na płeć, wiek czy posiadane umiejętności za kierownicą. To obiekt, który uwielbiają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

 

Tor wyścigowy w Łodzi to miejsce, gdzie organizowane są eventy dla firm, kursy i szkolenia (działa tutaj Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy), ale i przejażdżki sportowymi samochodami. Te ostatnie to nie lada gratka dla miłośników motoryzacyjnych emocji – szybkiej i ekstremalnej jazdy, wgniatania w fotel i skoków adrenaliny. Możesz zdecydować się na jazdę na torze wyścigowym w swoim wymarzonym aucie – sprawdzić jego osiągi i podszlifować umiejętności jazdy na wysokiej klasy obiekcie.

Tor wyścigowy Łódź

Tor wyścigowy Łódź to jeden z najnowszych obiektów tego typu kraju. Funkcjonuje od września 2016 roku, a jego niewątpliwą zaletą jest położenie. Znajduje się bowiem w centralnej części Polski, na przecięciu autostrady A1 i A2, w pobliżu węzła Stryków przy DK71. To jedyny tego typu ośrodek w województwie łódzkim, gdzie można uczyć się technicznej i bezpiecznej jazdy. Na terenie obiektu znajduje się nitka toru, ale też dwie płyty poślizgowe, nowoczesny budynek z salą konferencyjną i kawiarnią.

 

Atutem toru wyścigowego w Łodzi jest nowatorski system pomiaru czasu Tag Heuer. Jego cechą charakterystyczną są natomiast liczne wzniesienia – różnica pomiędzy najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi aż 6,5 metra, co czyni jazdę jeszcze ciekawszą. Długość toru ustalana jest z organizatorem – najczęściej wynosi ok. 1 km. Kierowcy cenią ten obiekt za ciasne zakręty, pozwalające na sprawdzenie możliwości pojazdu, ale i swoich umiejętności. Co więcej, nawierzchnia nitki jest asfaltowa, co gwarantuje świetną przyczepność i maksymalnie komfortową jazdę. Taki auto prezent i przejażdżka sportowym samochodem z pewnością będą więc satysfakcjonujące dla każdego zwolennika wygodnej, ale i emocjonującej jazdy!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1050 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

od 8 do 12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

7 (5 prawych, 2 lewych)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Łodzi

Tor wyścigowy w Łodzi to miejsce odpowiadające zróżnicowanym potrzebom kierowców. Można na nim doszkolić się z jazdy w trudnych warunkach, przetestować swój samochód na tzw. Track Day, skorzystać z naszej oferty i wybrać przejażdżkę sportowym samochodem albo wziąć udział w różnego rodzaju eventach. Niekiedy organizowane są kursy specjalne – np. podstawowy, zaawansowany, zimowy czy jazdy sportowej.

 

My zachęcamy, by sprawić sobie taki autoprezent i wybrać jazdę na torze wyścigowym w Łodzi w luksusowych, superszybkich samochodach. Oczywiście auto prezent to też świetny upominek dla drugiej osoby – można go kupić na Walentynki, Dzień Chłopaka, urodziny, imieniny czy po prostu bez okazji. Oczywiście warto pamiętać, że przejazd sportowym samochodem nie jest rozrywką zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn! Jesteśmy przekonani, że nie jedna kobieta będzie zachwycona. Te emocje uzależniają, a nasi Klienci często decydują się na kolejne przejażdżki. Zapraszamy do skorzystania z oferty i osobistego sprawdzenia, co ma do zaoferowania tor wyścigowy Łódź!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE ŁÓDŹ: