fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Kartingowym Poznań

Tor wyścigowy Poznań ma sporo do zaoferowania miłośnikom motoryzacji. Obiekt znajduje się na granicy Ławicy i Przeźmierowa, nieopodal lotniska Poznań Ławica i działa już od 1977 roku. Oprócz toru głównego, znajduje się tam także tor Poznań kartingowy. Zatem nawet, jeśli nie interesuje Cię przejażdżka sportowym samochodem, tylko jazda gokartem – warto odwiedzić okolice Poznania. Na uwagę zasługuje bardzo dogodna lokalizacja – tor od centrum miasta dzieli zaledwie 10 km, a z uwagi na bliskość lotniska, dojazd jest niezwykle przyjazny.

 

Tor Poznań kartingowy znajduje się po prawej stronie głównej nici obiektu. Jeden odcinek łączy się z fragmentem głównego toru. Nawierzchnia na torze jest asfaltowa, co jest niezwykle istotne, gdyż na wrażenia z jazdy gokartem, jak i jazdę sportowym samochodem, wpływa przede wszystkim jakość nawierzchni. Ta asfaltowa gwarantuje dobrą przyczepność i sprawia, że z powodzeniem można szkolić swoje umiejętności techniczne.

Tor kartingowy Poznań

Zastanawiasz się, gdzie udać się na jazdę po torze kartingowym? Chcesz doświadczyć tych emocji, podszkolić się w technicznej jeździe i poczuć prawdziwą prędkość? A może szukasz auto prezentu dla kogoś? Tor kartingowy Poznań to miejsce, gdzie warto się wybrać. Trasa liczy aż 1,5 km, szerokość toru to 12 m, najdłuższa prosta 110 m, a w trakcie jazdy możesz cieszyć się wrażeniami aż na 21 zakrętach – 7 lewych i 14 prawych!

 

Długa i szeroka nitka, spora ilość zakrętów i świetna nawierzchnia toru kartingowego w Poznaniu dają możliwość przetestowania wszystkich możliwości pojazdu. Jazda na torze wyścigowym to okazja do sprawdzenia przyspieszenia, hamowania i wchodzenia w szybkie zakręty. Dzięki wysokiemu standardowi nawierzchni, poczujesz się bezpiecznie, a sama jazda po nieskazitelnej drodze będzie maksymalnie przyjemna. Sprawdź swoje możliwości i pokochaj te emocje!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1500  metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

8

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor kartingowy w Poznaniu

Jazda kartingowa, podobnie jak jazda po torze wyścigowym, to świetny sposób na spełnienie swoich marzeń, realizację pasji czy po prostu nietuzinkowe spędzenie popołudnia. Możesz sprawić sobie autoprezent albo podarować go innej osobie – mężowi, teściowi, bratu, koledze czy synowi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby auto prezent był też podarunkiem dla pani – wbrew pozorom, kobiety także uwielbiają motoryzacyjne emocje!

 

Warto wybrać tor kartingowy w Poznaniu, który znajduje się w pobliżu tego pięknego miasta. Tak więc, nawet jak masz do pokonania nieco kilometrów, możesz połączyć jazdę po torze kartingowym ze zwiedzaniem, odkrywaniem smaków Poznania czy innym eventem! Co więcej, tor Poznań kartingowy też jest świetną lokalizacją do organizacji firmowych eventów, imprez integracyjnych czy wieczorów kawalerskich. Sportowy duch rywalizacji porwie z pewnością każdego!

 

Spodobała Ci się nasza propozycja? Masz ochotę na taki autoprezent? A może jednak bardziej interesuje Cię jazda na torze wyścigowym i przejażdżka sportowym samochodem? Wówczas również warto wybrać tor kartingowy Poznań. Zapraszamy!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE POZNAŃ KARTING: