fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Toruń

Jak ktoś Cię zapyta z czym kojarzy Ci się Toruń, to z pewnością odpowiesz, że z Mikołajem Kopernikiem i piernikami. Zapewniamy jednak, że jeśli odwiedzisz tor Toruń, to skojarzenie dołączy do dwóch poprzednich. Dlaczego? Otóż jest to ogromny obiekt, o powierzchni ponad 20 ha. Znajduje się na nim certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, gdzie regularnie odbywają się liczne szkolenia – dla firm, ale i dla osób prywatnych.

 

Tobie jednak marzy się przejażdżka sportowym samochodem? Chcesz odbyć jazdę na torze wyścigowym w wymarzonym aucie i przetestować jego osiągi? A może zamierzasz sprawić komuś auto prezent albo zorganizować event z motywem motoryzacyjnym? W takim razie dowiedz się, co ma do zaoferowania tor Toruń i skontaktuj z nami, by ustalić szczegóły!

Tor wyścigowy Toruń Motopark

Tor wyścigowy Toruń Motopark składa się z toru głównego, którego nitka ma długość ponad 1 km, a także toru szutrowo-asfaltowego, odpowiedniego do wyścigów rallycross. Szerokość toru wynosi 12 m, a na torze możesz sprawdzić jak zachowuje się auto na zakrętach o różnej ostrości. Nawierzchnia toru jest betonowa, a najdłuższa prosta to 100 m. Nie jest to więc najbardziej efektowny tor w Polsce, ale z pewnością dostarczy Ci on wrażeń – szczególnie, że sam przejazd sportowym samochodem to niezapomniane emocje.

 

Tor wyścigowy Toruń Motopark warto też odwiedzić z uwagi na całą infrastrukturę obiektu. Obfituje on w wiele udogodnień – m.in. teren zielony z miejscem do grillowania, profesjonalne korty tenisowe, pole do paintballa, restauracja czy place do nauki jazdy samochodem. Widzowie mogą z kolei podziwiać zmagania na torze z dedykowanej trybuny. Eventy organizowane na torze Motopark Toruń to porcja niezapomnianych wrażeń!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1050 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

3 (2 prawych, 1 lewych)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

100 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

Tor wyścigowy w Toruniu

Lubisz szybką jazdę? Zawsze marzyłeś o przejażdżce sportowym samochodem albo po prostu o jeździe na torze wyścigowym? W takim razie spraw sobie autoprezent albo podpowiedz przy zbliżającej się okazji swoim bliskim, że taka atrakcja sprawi Ci ogromną radość. Oczywiście Ty też możesz stać się obdarowującym – auto prezent to świetna alternatywa dla oklepanych prezentów. Tor wyścigowy w Toruniu spełni wymagania wymagających miłośników motoryzacji i każdemu dostarczy mnóstwa emocji. W tym miejscu warto też zorganizować różne eventy – np. wieczór kawalerski czy firmową imprezę, których atrakcją główną będzie jazda sportowym samochodem. Po pełnej emocji przejażdżce można skorzystać z dogodnej infrastruktury i np. zorganizować grilla w wyznaczonym miejscu na polanie. Masz pytania? Chcesz umówić termin albo kupić autoprezent? Skontaktuj się z nami!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE TORUŃ: