fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Ułęż

W Polsce dostępnych jest sporo torów wyścigowych, ale nie wszystkie z nich mają tak bogatą ofertę, jak tor Ułęż. Jest on ulokowany mniej więcej po środku trasy między Warszawą a Lublinem, w odległości ok. 20 km od Dęblina.

 

Na terenie toru wyścigowego Ułęż organizowane są eventy motoryzacyjne, wyścigi samochodowe i motocyklowe, a nawet plany zdjęciowe do programów telewizyjnych czy filmów. Obiekt ponadto dysponuje bazą szkoleniową oraz jest tam prowadzony kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. W związku z tym, tor Ułęż posiada płyty poślizgowe, centrum szkoleniowe, zaplecze gastronomiczne oraz dysponuje profesjonalną kadrą instruktorską.

 

Jeśli chcesz zorganizować imprezę integracyjną, spotkanie fanów motoryzacji, wieczór kawalerski albo po prostu sprawić sobie autoprezent lub komuś go podarować – skontaktuj się z nami. Oferujemy przejażdżki sportowymi samochodami i pomagamy spełniać marzenia!

Tor wyścigowy Ułęż

Wybierając odpowiednią lokalizację na event, przejazd sportowym samochodem, szkolenie technik jazdy czy realizację auto prezentu, warto najpierw zapoznać się z jej charakterystyką. Oto, co tor wyścigowy Ułęż ma do zaoferowania. Nitka posiada pas główny 1500m x 30m oraz pas boczny 1500m x 15m oraz boczne drogi dojazdowe do pasów o łącznej długości ponad 3 km. Dostępne są też 3 płyty poślizgowe, płyta slalomowa o dowolnej konfiguracji 500m x 60m.

 

Na uwagę zasługuje doskonała infrastruktura, która sprawia, że możesz odwiedzić tor wyścigowy w Ułężu na dłużej. Nieopodal znajduje się malowniczo położone pole kampingowe oraz baza noclegowa. Goście mogą skorzystać z cateringu na miejscu. Co więcej, w odległości zaledwie 2km znajdują się warsztaty samochodowe, więc jeśli kierowcy testują swoje samochody i dojdzie do usterki – można ją szybko zdiagnozować i naprawić.

 

Oczywiście warto też pamiętać, że tor wyścigowy Ułęż ma bardzo dogodną lokalizację – w pobliżu dostępne jest jeziorko dla miłośników wędkarstwa, a od Warszawy dzieli go 120 km, z kolei od Lublina zaledwie 76. Można więc połączyć jazdę sportowym samochodem po torze ze zwiedzaniem czy rekreacją.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

2500 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

od 10 do 30 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

5

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

500 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

Tor wyścigowy w Ułężu

Lubisz szybką jazdę? Marzysz o sprawdzeniu, jak na torze zachowują się superszybkie samochody? A może chcesz sprawić prezent znajomemu lub bliskiej osobie? Motoprezent to świetny wybór! Wybierz przejazd sportowym samochodem na torze wyścigowym w Ułężu. Jesteśmy przekonani, że każdy doświadczy tu mnóstwa emocji i z przyjemnością wróci, by kolejny raz odbyć jazdę na torze wyścigowym. To świetny pomysł na organizację eventu z motywem motoryzacyjnym (np. imprezy firmowej, spotkania po latach czy wieczoru kawalerskiego), a także podarowanie komuś prezentu. Ucieszy się z niego mąż, brat, kuzyn, tato, syn, ale też nie jedna pani! Kobiety także są częstymi gośćmi i chwalą sobie wrażenia, jakich dostarczył im tor wyścigowy w Ułężu. Zapraszamy do kontaktu – auto prezent jest na wyciągnięcie ręki!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE UŁĘŻ: