fbpx

Film z przejazdu po torze

Przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym to wyjątkowe przeżycie dla niejednego fana motoryzacji. Jeżeli już zdecydowałeś się na przejazd po torze wyścigowym z WyscigowyPrezent.pl uwiecznij te motoryzacyjne wspominania na filmie z przejazdu samochodem po torze wyścigowym! Nie wracaj do swojego przejazdu tylko myślami! Przeżyj jeszcze raz swój przejazd lub pokaż film rodzinie! Zdecyduj się na nagranie film u z przejazdu i pokaż wszystkim znajomym jakim jesteś świetnym kierowcą wyścigowym!

Film z przejazdu po torze wyścigowym jest nagrywany przez dwie kamery wewnątrz samochodu. Kamery uchwycą Twój cały przejazd i nie pozwolą zapomnieć o przejeździe do końca życia! Jedna z kamer skierowana jest na trasę przejazdu, natomiast druga wewnętrzna na kierowcę. Zamów przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym razem z filmem!

 

Dwie kamery – jedna na trasę, druga na kierowcę rejestrują materiał w trakcie Twojej jazdy. Dzięki nam otrzymasz profesjonalnie obrobiony i przygotowany materiał. Film, którym będziesz mógł delektować się jeszcze długo po zrealizowanej jeździe.

WAŻNE: Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu. Film może zostać niezrealizowany w części lub całości z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności w razie awarii urządzeń rejestrujących, braku dopływu zasilania itp. W takim przypadku należność za film zostanie zwrócona.