fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Borsk

Masz ochotę na jazdę sportowym samochodem? Chcesz zorganizować wydarzenie z motoryzacyjnym motywem przewodnim? A może chcesz podarować komuś autoprezent? Wszystkie te opcje można zrealizować w jednej lokalizacji. Tor Borsk ulokowany jest w przepięknej lokalizacji, nieopodal Trójmiasta. Od Kościerzyny dzieli go niespełna 30 km, a od centrum Gdańska ok. 85 km. Podobnie jak wiele innych obiektów tego typu, tak i tor w Borsku powstał na płycie nieczynnego już lotniska.

 

Tor Borsk, jako jeden z niewielu w Polsce, oferuje kierowcom naprawdę ostre zakręty i naprawdę sporą ilość szykan. Efektem są niezapomniane wrażenia i sięgające zenitu emocje. Jazda sportowym samochodem to szansa na szlifowanie swoich umiejętności za kierownicą, sprawdzenie osiągów auta, ale i okazja do jazdy w zawrotnych prędkościach. Tor jest odpowiedni dla zawodowych kierowców poszukujących nowych wyzwań, jak i po prosty dla amatorów jazdy po torze wyścigowym, którzy chcą spełnić swoje marzenia i na chwilę zapomnieć o rzeczywistości. Autoprezent jest możliwy też dla osób nieposiadających prawa jazdy – mogą wówczas odbyć przejazd sportowym samochodem na fotelu pasażera.

Tor wyścigowy Borsk

Obiekt znajduje się na pięknym terenie – nieopodal jeziora, pośród lasów i w bliskości licznych szlaków rowerowych. Oczywiście okolica jest ważna, ale to, co z pewnością interesuje Cię najbardziej, to tor wyścigowy Borsk i jego charakterystyka. Nitka toru liczy 1200 metrów, co umożliwia rozpędzenie się i sprawdzenie możliwości jezdnych auta. Najdłuższa prosta na torze ma aż 600 metrów, więc z pewnością poczujesz zawrotną prędkość. Szerokość toru to 30 metrów, a znajduje się na nim 5 zakrętów (3 w prawo i 2 w lewo).

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1200 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

30 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

5

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

600 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Wsiądź za kółko wymarzonego auta i zdecyduj na przejazd sportowym samochodem. Jedziesz na wczasy do Gdańska? W takim razie to idealna okazja, by zahaczyć o tor wyścigowy w Borsku i zaznać emocji. A może planujesz wieczór kawalerski przyjaciela i szukasz atrakcji na tę okazję? Taki autoprezent sprawi mu mnóstwo frajdy, a i reszta uczestników wypadu będzie pod wrażeniem. Oczywiście tor wyścigowy Borsk to też miejsce, gdzie kobiety mogą spełnić swoje marzenia o ekstremalnej jeździe superszybkim samochodem.

 

Jazda na torze wyścigowym to gratka dla każdego fana motoryzacji – bez względu na wiek czy płeć. Zapewniamy, że te emocje zapamiętasz do końca życia! Nasi klienci bardzo często po pierwszym skorzystaniu z oferty decydują się na kolejne wizyty na torze wyścigowym w Borsku lub w innych lokalizacjach i zamawiają następne przejazdy sportowymi samochodami. Chcesz wiedzieć dlaczego? Musisz zaznać tej adrenaliny, by się przekonać na własnej skórze. Zapraszamy!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE BORSK: