fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Modlin

Chcesz doświadczyć wyjątkowych emocji i skorzystać z atutów, jakie oferuje tor Modlin? Szukasz pomysłu na auto prezent dla bliskiej osoby, ale nie wiesz, gdzie może odbyć się jazda na torze wyścigowym? A może to Tobie marzy się przejażdżka sportowym samochodem? Bez względu na odpowiedź, warto poznać naszą ofertę.

 

Tor Modlin to nowoczesny obiekt, otwarty z myślą o miłośnikach dynamicznej i bezpiecznej jazdy. Ulokowany jest niespełna 40 km od Centrum Warszawy, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Na tor wyścigowy w Modlinie składają się dwie nitki – jedna sportowo-treningowa, a druga dedykowana szkoleniom. Infrastruktura jest niezwykle przyjazna, bowiem na terenie obiektu znajduje się też budynek z licznymi salami wykładowymi i centrum konferencyjne. Niemniej jazdy sportowymi samochodami odbywają się na torze sportowo-treningowym, zupełnie niezależnym do modułów szkoleniowych.

Tor wyścigowy Modlin

Tor sportowo-treningowy ma długość 1,2 km. Jego budowa pozwala wytyczyć wiele mniej lub bardziej krętych tras, o różnych stopniach trudności. Wybierasz przejazd sportowym samochodem z naszej oferty na torze w Modlinie? W takim razie możesz podszkolić się z precyzyjnej jazdy lub przetestować osiągi wysokich prędkości wybranego auta. Sprzyja temu asfaltowa nawierzchnia, zapewniająca świetną przyczepność. Co ciekawe, na stronie oficjalnej toru w Modlinie znajdziemy informację, że istnieje możliwość połączenia toru sportowo-treningowego ze szkoleniowym i wówczas uzyskamy ciekawą pętlę o długości ponad 3 km!

 

Inne zalety, jakie wyróżniają tor wyścigowy Modlin, to oświetlenie, dzięki czemu można korzystać z obiektu nawet w godzinach wieczornych, dostępne pomieszczenia do demonstracji pojazdów, tarasy widokowe, kryta trybuna na 150 osób, strefa VIP, garaże oraz sale małej gastronomii. Jazda sportowym samochodem może być więc rozrywką dla kierowcy, ale i osób towarzyszących. Można tu spełnić swoje marzenie, zrealizować otrzymany auto prezent, zorganizować spotkanie integracyjne, firmowy event czy wieczór kawalerski. Moc emocji gwarantowana!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1200 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

22

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

220 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Modlinie

Tor wyścigowy w Modlinie to miejsce, gdzie każdy może emocjonować się motoryzacyjnymi emocjami. Chcesz zasmakować szybkiej, sportowej jazdy? A może chcesz sprawić bratu, mężowi, koledze, teściowi autoprezent? Warto wybrać tę lokalizację! Pamiętaj też, że wbrew pozorom kobiety także uwielbiają taką rozrywkę! Niewiarygodne przyspieszenie, wbijające w fotel, podnosi adrenalinę i sprawia, że doświadczamy niepowtarzalnych emocji! Przejażdżka sportowym samochodem, nawet jeśli trwa kilka minut, to przeżycie, które zapamiętuje się na długo. A co więcej – uzależnia. Często klienci nie mogą się już doczekać kolejnej jazdy na torze wyścigowym w Modlinie!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE MODLIN: