fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Pszczółki Gdańsk

Tor Pszczółki to nowoczesny tor wyścigowy dla miłośników szybkiej jazdy. Obiekt funkcjonuje od 2015 roku, a jego właścicielem jest Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego – Autodrom Pomorze. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 8 hektarów i mieści najdłuższy na Pomorzu tor kartingowy, tor ziemny oraz plac manewrowy.

 

Atuty toru wyścigowego koło Gdańska to przede wszystkim sygnalizacja świetlna, system pomiaru czasu, komfortowa nitka do jazdy sportowymi samochodami, a także świetna lokalizacja. Tor dzieli zaledwie 25 kilometrów od Gdańska, dlatego wybierając się na wakacje czy wycieczkę, z powodzeniem możesz sprawić sobie autoprezent i zahaczyć o tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki, by przeżyć niesamowitą przygodę.

 

To gratka dla każdego – bez względu na płeć, wiek czy umiejętności za kierownicą. Przekonali się o tym liczni klienci, którzy podarowali innym taki auto prezent, zorganizowali wieczór kawalerski, firmową imprezę czy po prostu spędzili w ten sposób miłe popołudnie! Gwarantujemy – jazda po torze wyścigowym, jak i przejażdżka sportowym samochodem, dostarczą frajdy każdemu!

Tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki

Tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki stworzono z myślą o szkoleniach, wyścigach, rozrywce, rekreacji i różnego rodzaju eventach. Na co dzień kierowcy mogą zdecydować się na doszkalanie techniki jazdy albo wybrać inną formę korzystania z atutów obiektu i zdecydować na przejażdżki sportowymi samochodami oraz szybką jazdę po torze wyścigowym.

 

Autodrom Pomorze pozwala nie tylko na przejazdy sportowym samochodem, ale obiekt wyposażony jest również w instalacje dedykowane doskonaleniu techniki jazdy – płyty poślizgowe, systemy destabilizujące tor jazdy czy kurtyny wodne, które pozwalają na naukę kontrolowania auta w poślizgu.

 

Warto też wiedzieć, że na torze wyścigowym Gdańsk Pszczółki organizowane są liczne wydarzenia motoryzacyjne, dlatego warto śledzić harmonogram. Tor ten cieszy się dużą popularnością wśród okolicznych mieszkańców, ale chętnie odwiedzają go osoby z całej Polski, które interesuje przejażdżka sportowym samochodem. Nitka toru liczy 1047 m długości oraz ma szerokość 20 m, a atutami są zróżnicowane zakręty, liczne wzniesienia i długa prosta, na której możesz sprawdzić osiągi pojazdu. Jazda na torze wyścigowym to nie lada gratka dla kierowców, ale i widzowie mogą liczyć na moc emocji. Obiekt dysponuje trybunami, więc osoby towarzyszące mogą Ci kibicować, gdy będziesz odbywać swoją przejażdżkę sportowym samochodem, a gdy to Ty sprawisz komuś autoprezent – będziesz mógł sprawdzić, jak obdarowywany sobie radzi na torze.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1200 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

20 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

8

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

300 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Pszczółkach koło Gdańska

Pszczółki to gmina wiejska w województwie pomorskim. Ulokowana nieopodal Gdańska sprawia, że dojazd na tor wyścigowy w Pszczółkach jest niezwykle przyjazny. Co więcej, nawet jeśli masz do pokonania nieco kilometrów, możesz połączyć motoryzacyjne emocje ze zwiedzaniem stolicy województwa pomorskiego czy wypoczynkiem nad Bałtykiem. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Trójmiasto ma sporo do zaoferowania.

 

Tak więc nie czekaj, lecz już dziś spraw sobie auto prezent lub podaruj go innej osobie. Jazda sportowym samochodem to ogrom emocji, których warto doświadczyć – bez względu na płeć, wiek czy umiejętności za kierownicą. Jazda na torze wyścigowym, choć kojarzy się z męską rozrywką, z pewnością przysporzy mnóstwa radości także paniom. Polecamy więc sprawdzić ofertę i wybrać się na tor wyścigowy w Pszczółkach koło Gdańska.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE PSZCZÓŁKI: