fbpx

Przejażdżka sportowym autem po Torze Drive Land koło Warszawy

Ośrodek Doskonalenia Jazdy DriveLand znajduje się w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Od centrum stolicy dzieli go około 40 kilometrów, dlatego można z powodzeniem połączyć emocje na torze ze zwiedzaniem Warszawy. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem fanów motoryzacji. Odwiedzają go zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Regularnie odbywają się tu rozliczne wydarzenia, eventy i przejazdy sportowymi samochodami.

 

Lokalizacja sprawdza się świetnie jako miejsce organizacji atrakcji z okazji wieczoru kawalerskiego czy realizacji auto prezentu. Przejażdżka sportowym samochodem każdemu dostarczy ogromu wrażeń – bez względu na wiek, płeć czy umiejętności za kierownicą. Tym bardziej, że nieopodal ODTJ DriveLand został otwarty największy park wodny w Europie – Suntago. Można więc połączyć rodzinną wyprawę, by każdy z niej czerpał rozrywkę dla siebie. Rano szaleństwa wodne, później ekstremalna jazda sportowym samochodem.

Ośrodek Doskonalenia Jazdy DriveLand Warszawa

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy DriveLand to nowy ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego, ale też miejsce, gdzie każdy miłośnik szybkiej jazdy może sprawdzić na torze swoje umiejętności oraz przetestować wymarzone superauto. Atuty obiektu to nowoczesne systemy, instalacje, liczne drogi i place manewrowe, wyposażone w systemy symulujące różne sytuacje na drodze. Znajdują się tam m.in. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania oraz kurtynami wodnymi czy najnowszej generacji szarpak do wprowadzania pojazdów w poślizg.

 

Oczywiście Ośrodek doskonalenia jazdy DriveLand stwarza idealne warunki do szkolenia technik jazdy, ale również do testowania sportowych samochodów. Ma on długość 1800 metrów i szerokość 30 metrów. Gwarantuje więc poczucie bezpieczeństwa i pozwala na swobodne testowanie możliwości auta w trakcie jazdy na torze. Kierowcy mogą liczyć na liczne łuki, zakręty o różnym stopniu ostrości i wzniesienia sprawiające, że przejażdżka sportowym samochodem staje się ciekawa, wymagająca i podnosząca adrenalinę!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1800 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

4 metry

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

7

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podglądu

Ośrodek Doskonalenia Jazdy Drive Land Warszawie

Interesują Cię atrakcyjne przejażdżki samochodami o wielkiej mocy i osiągach? Chcesz sprawić sobie autoprezent albo podarować go innej osobie? To świetny pomysł, by wybrać ośrodek doskonalenia jazdy Drive Land i odbyć na nim przejazd sportowym samochodem. Gwarantowana porcja niezapomnianych wrażeń! Nasi klienci często wracają i decydują się na kolejne przejażdżki, wybierając następne samochody do testowania. Jeśli Ty też lubisz, kiedy wgniata Cię w fotel, chcesz poćwiczyć manewry na bezpiecznym torze i przeżyć przygodę życia – skontaktuj się z nami. Masz pytania? Chcesz znaleźć inny tor albo zamówić auto prezent? Czekamy na Twój kontakt! Jazda na torze to gratka dla każdego miłośnika motoryzacji, dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka, walentynki, urodziny czy rocznicę – warto zdecydować się na taki podarunek. Zapraszamy!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE DRIVE LAND (Warszawa):